تبلیغات
گالری عکس صولت ، عکس سریال کره ای ، عکس بازیگران کره ای ، عکس و بیوگرافی بازیگران,عکس خنده دار,عکس عاشقانه,عکس زیبا,عکس جذاب و دیدنی - زیباترین ساحل های آسیا ، سفر به ساحل
1391/01/4  18:19    ویرایش: - -
توسط: صولت

به گزارش پول نیوز، قاره آسیا نیز با برخورداری از جزایری زیبا و امکانات تفریحی لوکس و گران قیمت یکی از مقاصد اصلی گردشگران سراسر جهان بشمار می رود. برخی از کشورهای آسیایی طی سالیان اخیر سرمایه گذاری های گسترده ای را در این بخش و بمنظور جذب بیش از پیش گردشگران خارجی انجام داده اند. سواحلی با شنهای سفید و طلایی،  هتل ها  و اقامت گاه هایی اشرافی و جاذبه های طبیعی بسیار، مردم جهان را برای سفر به این نقاط ترغیب می نماید.

 پس اگر دوست دارید تا تور کوچکی را به برخی از برترین سواحل آسیا داشته باشید در ادامه این مطلب با همراه شوید.

سواحل بوراکای در فیلیپین؛

22282 673 بهترین سواحل آسیا (گزارش تصویری)

22283 932 بهترین سواحل آسیا (گزارش تصویری)

امکانات تفریحی و جاذبه های گردشگری، این ساحل را نه تنها به یکی از مکان های مورد علاقه گردشگران خارجی از اقصی نقاط جهان مبدل ساخته بلکه هر ساله درآمد چشمگیری را نصیب دولت فیلیپین می کند. جزیره مشهور بوراکای در منطقه آلکان واقع شده و با برخورداری از سواحل مرجانی زیبا از دیدنی ترین سواحل این ناحیه بشمار می رود.

سواحل پانتای چنانگ در مالزی؛

22284 185 بهترین سواحل آسیا (گزارش تصویری)

22285 505 بهترین سواحل آسیا (گزارش تصویری)

این ساحل در منطقه لانکاوی مالزی واقع شده است و بیشترین میزان گردشگر خارجی را نیز به خود اختصاص داده است. سواحل پانتای در نزدیکی فرودگاه و ۲۵ کیلومتری شهر کوآ قرار گرفته است. یکی از ویژگی های ظاهری و مطرح این ساحل که باعث شهرت جهانی آن شده است خط ساحلی ۳ کیلومتری و چشم انداز زیبا و فوق العاده بی نظیر آن است. همچنین مراکز فروش و هتل های گران قیمت این ناحیه نیز از شهرت بسیاری برخوردار هستند.

سواحل کوتا در اندونزی؛


22286 547 بهترین سواحل آسیا (گزارش تصویری)

22287 695 بهترین سواحل آسیا (گزارش تصویری)

یکی از معروفترین سواحل جنوب اندونزی لومبوک کوتا است. شن های سفید رنگ و تپه های زیبایی که این ساحل را احاطه کرده اند، سالانه گردشگران بسیاری را برای گذزاندن تعطیلات به این منطقه سرازیر می کند. همچنین آبهای این منطقه بواسطه برخورداری از موجهای بلند، یکی از محبوب ترین نقاط دنیا برای موج سواران محسوب می شود.

سواحل سانور در اندونزی؛

22288 592 بهترین سواحل آسیا (گزارش تصویری)

22289 722 بهترین سواحل آسیا (گزارش تصویری)

سواحل زیبا و دیدنی سانور در منطقه بالی اندونزی واقع شده است. سواحل مرجانی، رستوران ها و اماکن تفریحی زیبا، از عمده دلایل شهرت این ناحیه در جهان است.

سواحل جیمباران در اندونزی؛

22291 522 بهترین سواحل آسیا (گزارش تصویری)

22292 591 بهترین سواحل آسیا (گزارش تصویری)

موج هایی زیبا، طلوع و غروب دل انگیز خورشید و جاذبه های طبیعی این منطقه باعث شده است تا گردشگران لحظات بی نظیری را در این منطقه تفریحی و گردشگری تجربه نمایند.

سواحل چاونگ در تایلند؛
22293 987 بهترین سواحل آسیا (گزارش تصویری)

22293 987 بهترین سواحل آسیا (گزارش تصویری)

اقامتگاه تفریحی چاونگ از مشهورترین مناطق تفریحی جنوب تایلند بشمار می رود که در کنار سواحل زیبای این ناحیه ساخته شده است. جاذبه های طبیعی و امکانات رفاهی بی نظیر این مرکز آن را به یکی از مناطق مطرح گردشگری تایلند مبدل ساخته است.

سواحل پاتُنگ در تایلند؛
22296 565 بهترین سواحل آسیا (گزارش تصویری)

یکی از مناطق مشهور و در عین حال پیشرفته در منطقه پوکت تایلند، منطقه ساحلی پاتنگ است. حیات وحش آبی این منطقه آن را در میان ده ساحل برتر در زمینه غواصی و جاذبه های مربوط به آن قرار داده است.

سواحل اولهولی در مالدیو؛

22298 203 بهترین سواحل آسیا (گزارش تصویری)

22298 203 بهترین سواحل آسیا (گزارش تصویری)

این ساحل در ۳۴ کیلومتری فرودگاه بین المللی مال قرار گرفته و از امکانات رفاهی و گردشگری لوکس و گران قیمتی برخوردار است. ویلاهای آن بر روی آب ساخته شده و از نمای سنتی برخوردار هستند. این منطقه همچنین بسیار مورد توجه غواصان و ورزشکاران رشته های آبی است.

   


نظرات()   

گالری عکس صولت ، عکس سریال کره ای ، عکس بازیگران کره ای ، عکس و بیوگرافی بازیگران,عکس خنده دار,عکس عاشقانه,عکس زیبا,عکس جذاب و دیدنی

برترین گالری عکس ایران ، مرجع عکس ها و تصاویر برتر